Polska Szkoła Dokształcająca w Lakewood

Strona Główna
English Page
Informacja o Patronie
Rozkład zajęć
Nauczyciele
Klasy
Komitet Rodzicielski
Informacje dla Rodziców
Biblioteka
Zajęcia Pozalekcyjne
Zdjęcia i Artykuły
Zabawy Szkolne
Konkursy
Gry i Zabawy
Wycieczki
Hymn Polski
Kontakty

2017-2018
  1. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  2. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego
  3. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend
  4. Konkurs Matematyczny - Kangur -
  5. Olimpiada czytelnicza
  6. Drugie Półrocze-
  7. Wzorowi Uczniowie
  8. Frekwencja


2016-2017
  1. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  2. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego "1050 rocznica Chrztu PolskiI": KONKURS
  3. XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości
  4. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend LAUREACI
  5. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników
  6. Olimpiada czytelnicza LAUREACI
  7. Drugie Półrocze- Wzorowi Uczniowie
  8. Frekwencja


2015-2016
  1. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  2. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego "Śladami św. Jana Pawła II":
    Komunikat Centrali
    Informacje o Eliminacjach Szkolnych
    Konkurs Muzyczny
    Konkurs Plastyczny
    Konkurs na Wywiad
    Quiz i Dyktando
  3. XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości uczestnicy konkursu
  4. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - wyniki
  5. Konkurs Matematyczny - Kangur-uczestnicy
  6. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  7. Drugie Półrocze Wzorowi uczniowie
  8. Frekwencja - uczniowie ze 100%


2014-2015
  1. Konkurs eGminy.eu Bajka i Legenda Świata w życie nam się wplata - regulamin.
  2. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  3. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego-informacje wyniki
  4. XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w USA
  5. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - wyniki
  6. Konkurs Matematyczny - Kangur -- uczestnicy
  7. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  8. Drugie Półrocze- Wzorowi Uczniowie
  9. Frekwencja - Lista


2013-2014
  1. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  2. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego CPSD "JULIAN TUWIM" - etap szkolny-LAUREACI
  3. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - wyniki
  4. Konkurs Matematyczny - Kangur-uczestnicy .
  5. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  6. IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Polak - to brzmi dumnie"
  7. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Unia dla Uczniów 2013"
  8. Drugie Półrocze- Wzorowi Uczniowie
  9. Frekwencja - Lista



2012-2013
  1. "Student of the Month" konkurs United Poles Credit Union - nagrodzeni uczniowie
  2. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  3. IV Konkurs dla dzieci i młodzieży polonijnej "Być Polakiem" zorganizowany przez Fundację "Świat na Tak" - uczestnicy
  4. III Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Polak - to brzmi dumnie" - historia konkursu na stronie organizatorów
  5. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego CPSD "JANUSZ KORCZAK" - laureaci konkursu szkolnego
  6. XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w USA - uczestnicy konkursu
  7. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - laureaci
  8. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników
  9. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  10. "Unia dla Uczniów 2013"
  11. VIII Konkurs Fundacji Samper Polonia "Ocalmy od zapomnienia" - Aleksandra Barton wyróżniona
  12. Drugie Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  13. Frekwencja - Lista



2011-2012
  1. "Student of the Month" konkurs United Poles Credit Union - nagrodzeni uczniowie
  2. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego CPSD "MARIA SKŁODOWSKA - CURIE" - laureaci konkursu szkolnego
  3. II Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Polak - to brzmi dumnie" - historia konkursu na stronie organizatorów
  4. Konkurs Olimpijski dla szkół polonijnych - regulamin oraz załącznik
  5. XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w USA - uczestnicy
  6. Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja" zorganizowany przez Nowy Dziennik
  7. Plebiscyt Nowego Dziennika "Najlepsza polska książka dla dzieci" - wyróżnienie dla Anny Szymanskiej
  8. VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Przyjaciel Miś" - uczestnicy
  9. Konkurs Plastyczny "Kim będę w Ameryce gdy dorosnę" zorganizowany przez Nowy Dziennik lista uczestników
  10. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  11. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - eliminacje szkolne - laureaci
  12. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników - więcej informacji
  13. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  14. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Unia dla Uczniów 2012"
  15. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Astronomiczna Przygoda z Kopernikiem" - laureaci
  16. Drugie Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  17. Frekwencja - Lista



2010-2011
  1. Frekwencja - Lista
  2. Drugie Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  3. "Student of the Month" konkurs United Poles Credit Union - nagrodzeni uczniowie
  4. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Astronomiczna Przygoda z Kopernikiem"
  5. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  6. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego CPSD "Ważne rocznice historyczne" - laureaci konkursu szkolnego
  7. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - eliminacje szkolne - laureaci
  8. Konkurs Unii Kredytowej United Poles na projekt koszulki "Proud to be Polish-American" - uczestnicy
  9. Konkurs o Miłoszu - Malowany Miłosz - uczestnicy
  10. XXVII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w USA - uczestnicy
  11. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  12. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników - więcej informacji
  13. V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Przyjaciel Miś" - uczestnicy
  14. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Unia dla Uczniów 2011"



2009-2010
  1. Frekwencja - Lista
  2. Drugie Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  3. Konkurs portalu Dobra Polska Szkoła "Bajeczki do Poduszeczki"
  4. Warsztaty plastyczne z Ismeną Halkiewicz i konkurs plastyczny "Portret Mamy"
  5. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Astronomiczna Przygoda z Kopernikiem"
  6. Konkurs "Moja Mała Solidarność" - list do szkół - list Ministra Edukacji Narodowej
  7. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Unia dla Uczniów 2010"
  8. Konkurs "Wspomnienie Solidarności" - oficjalna strona konkursu
  9. Konkurs Plastyczny "MOST POLSKO-AMERYKAŃSKI 2010" organizowany przez Nowodworski Foundation - formularz zgłoszeniowy
  10. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego CPSD "Poeci polscy o Ojczyźnie" - regulamin konkursu - uczestnicy konkursu plastycznego oraz uczestnicy konkursu recytatorskiego
  11. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend - eliminacje szkolne - laureaci
  12. Olimpiada czytelnicza - laureaci
  13. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  14. Konkurs literacki czasopisma Cogito "Taki jestem"
  15. IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Przyjaciel Miś" - uczestnicy
  16. Konkurs na najlepszą stronę WWW polonijnych placówek oświatowych - rozstrzygnięcie
  17. Konkurs Matematyczny - Kangur - link na stronę organizacji - lista uczestników



2008-2009
  1. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Astronomiczna Przygoda z Kopernikiem"
  2. XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
  3. Konkurs CPSD "Drogi i Ścieżki do Niepodległości" - lista uczestników
  4. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników
  5. Konkurs Fundacji Kościuszkowskiej Opowiadania Legend
  6. Konkurs na Ucznia Miesiąca - Laureaci Lutowi
  7. Konkurs Plastyczny Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Co lubię w Naszej Unii" - lista uczestników
  8. Pierwsze Półrocze - Wzorowi Uczniowie
  9. Konkurs na Ucznia Miesiąca - Laureaci Styczniowi
  10. Konkurs Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej "Unia dla Uczniów 2009"



2007-2008
  1. Konkurs Matematyczny - Kangur - lista uczestników
  2. Konkurs Centrali Polskich Szkół "Polska kraj moich rodziców" - lista uczestników
  3. "Konkurs opowiadania legend" - lista uczestników
  4. Wyniki konkursu szkolnego - sprawdzającego
  5. "Astronomiczna Przygoda z Kopernikiem" - Kamila Pawka, Magdalena Goncerz, Cornelia Szymański
  6. Ocalić od zapomnienia - Kamila Pawka
  7. Moje korzenie - Urszula Pawka
  8. Wyniki konkursu szkolnego - sprawdzającego



2006-2007
  1. Konkurs Matematyczny - Kangur - Lista uczestników
  2. Wyniki konkusu szkolnego - sprawdzającego
  3. Konkurs Języka Polskiego
    1. Konkurs Recytatorski: "Mój ulubiony wiersz"
    2. "Polskie baśnie i legendy skarbnicą niezwykłych opowieści"
    3. Konkurs Wiedzy o Języku Polskim (ortograficzny)
    4. Finał konkursu w Clark, NJ, 25 marca



2005-2006
  1. Konkurs Matematyczny - Kangur
  2. Wyniki z konkursu szkolnego - sprawdzajacego
  3. Konkurs o Janie Pawle Wielkim
  4. Konkurs opowiadania historyjek



2004-2005
  1. "Głupcio Żeglarz" - konkurs rysunkowy
  2. Konkurs Matematyczny - Kangur



W roku szkolnym 2003/2004 uczniowie wzieli udział w konkursach:

  1. Kangur - Konkurs matematyczny
  2. Story Telling/Opowiadanie historyjek - Fundacja Kościuszkowska 27 marzec
  3. Konkurs wiedzy o zyciu i tworczości Jana Kochanowskiego (Recytacja i quiz)
  4. Moja Mała Ojczyzna - Konkurs rysunkowy
  5. Cierpienie i walka narodu polskiego podczas II wojny swiatowej (prace pisemne):
    1. Martyna Michalski (Kl. V) "Walczące dzieci i młodziez" - zajeła II miejsce i nagrodzona na VIII Zjeździe Nauczycieli w Buffalo.
    2. Paula Iwaniuk (Kl. VII) "Powstanie warszawskie i poezja" - wyróżniona i nagrodzona na VIII Zjezdzie Nauczycieli w Buffalo.
    3. Damian Kulikowski (Kl. VII) "Cierpienie i walka narodu polskiego podczas II wojny swiatowej" zajął I miejsce i zostal nagrodzony na VIII Zjezdzie Nauczycieli w Buffalo.
Szczegółowe informacje i nazwiska uczniów wyróżnionych w innych konkursach zamieszczone są w Wiadomosciach Szkolnych z Maja 2004.