Polska Szkoła Dokształcająca w Lakewood

Strona Główna
English Page
Informacja o Patronie
Rozkład zajęć
Nauczyciele
Klasy
Komitet Rodzicielski
Informacje dla Rodziców
Biblioteka
Zajęcia Pozalekcyjne
Zdjęcia i Artykuły
Zabawy Szkolne
Konkursy
Gry i Zabawy
Wycieczki
Hymn Polski
Kontakty

Szkolna wycieczka do Waszyngtonu

Informacje dla uczestników


Dnia 14 maja 2011 (w sobotę) organizujemy jednodniową wycieczkę autokarową do stolicy USA - Washington, DC. Deklaracja na wycieczkę dostępna jest na naszej stronie internetowej. Dzieci uczęszczające do szkoły i młodzież pomagająca koszt wyjazdu mają pokryty z kasy szkolnej. Rodzice i osoby dodatkowe (także dzieci nie uczęszczające do naszej szkoły) muszą pokryć koszt swojego wyjazdu. Koszt wyjazdu dla osoby dorosłej wynosi $50, a dla dzieci spoza szkoły to $30. Deklaracje wraz z opłatą przyjmują do dnia 15 kwietnia 2011 oraz informacji udzielają Małgorzata Kozikowska (tel. 732-779-8214) lub Joanna Dworakowski (te. 732-309-3321).

Wycieczka do Waszyngtonu będzie kolejną, szkolną wyprawą. Spotykamy się o godzinie 5:45 AM na parkingu przy Highschool w Lakewood a wyjeżdżamy o 6 rano; planowany przyjazd do Waszyngtonu około godziny 10 rano. Od tej pory do godziny 5:00 mamy indywidualny czas dla siebie na zwiedzanie. Można w tym czasie zajrzeć do znajdujących się w centrum Waszyngtonu interesujących obiektów:
Nie mamy do tej pory odpowiedzi odnośnie wejścia do Białego Domu. Poniżej znajdą Państwo mapę, według której można zwiedzać. W ten sposób każdy może spełnić swoje oczekiwania poświęcając odpowiednią ilość czasu każdemu obiektowi. Mogą Państwo też w dowolnym czasie skonsumować lunch. Nie będzie możliwości wcześniejszego powrotu do autokarów, gdyż one zostawiają nas a nastepnie obierają o określonej porze. Oczywiście wycieczka jest intensywna ze względu na dystans, ale bardzo ciekawa ze względu na różnorodność miejsc zwiedzania.

Życzymy przyjemnego wyjazdu!

POMOCNE LINKI: Mapka centrum Waszyngtonu - kliknij na mapę, aby obejrzeć ją w powiększeniu: